Nāc un mācies!
Tava profesija –
Tava nākotne!
Profesionālā
vidusskola "RIMAN"
Patversmes iela 30, k.3,
Rīga, LV-1005
+371 673-914-47
riman@inbox.lv

Tiek izsludināta uzņemšana mācībām no 2018.gadā 1.februāra sekojošās profesijas:

  1. Pavārs – 1.gads;
  2. Restorānu servisa speciālists – 1,5 gadi;
  3. Ēdināšanas servisa speciālists – 1,5 gadi;
  4. Autoelektriķis – 1,5 gadi;
  5. Datorsistēmu tehniķis – 1,5 gadi.

Kā arī, sākot ar 2018.gadā 15.janvāri tiks organizēti vakaru kursi:

  1. Pavārs – 6.mēneši;
  2. Konditors – 6.mēneši.

ESF projekta "Mācību centra Riman profesionālās izglītības programmu īstenošanas kvalitātes uzlabošana un īstenošana", "Aktivitātes, lai attīstītu izglītojamo prasmes" pasākumi 13.-14. aprīlī

Dalībnieki

Izglītības programma " Frizieru pakalpojumi ": Profesionālā vidusskola " Riman "- 9 izglītojamie, skolotājas: Džinna Prokopoviča, Jeļena Hļebnova"- Čerņavska, Signe Trone, Beata Leonoviča.

2015.gada 10.septembrī PVS "RIMAN" izglītības programmas "Frizieru pakalpojumi" izglītojamie piedalījās "Biedrības "Latvijas Labdaru Asociācijas "Labdaris.lv" rīkotajā labdarības pasākumā "Prieka un jautrības diena". Pasākums notika Rīgas 1.internātskolā un bija paredzēts bērniem vecumā no 7-12 gadiem.

Skolas "RIMAN" topošie frizieri nodrošināja radošās darbnīcas "Rudens frizūras" (bizes pīšana) īstenošanu.

9. un 10. martā Skrundas arodvidusskolā notika siera kluba rīkots seminārs "Piena produkti - spēka pilna dzīve", kura laikā 21 topošie pavāri no visas Latvijas sacentās par labākā titulu.

Pirmajā dienā bija jāpagatavo aukstā uzkoda no laša filejas un biezpiena. Otrajā dienā bija cūkgaļas karbonāde un siers "Monterigo" , no kuriem bija jāpagatavo pamatēdiens ar piedevām. Kā noslēpums bija tā dēvētā "Melnā kaste", kuras saturu tikai uzzināja, to atverot, un tajā bija siers "Latvija", melone, vīnogas. No šiem produktiem bija jāpagatavo auksta uzkoda.

Profesionālās vidusskolas "Riman" friziere Svetlana Karpova veiksmīgi piedalījās XVII Starptautiskajā friziermākslas festivālā, kas notika šogad no 4. līdz 6. novembrim 7. Baltijas skaistumkopšanas projekta "Baltic Beaty 2011" ietvaros.

2015. gada 8. maijā Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas onkoloģijas nodaļā Labdarības Fonds Labdaris.lv bija sarīkojis svinīgu mātes dienas pasākumu. Visas dienas garumā vairāk nekā 40 dažāda vecuma bērni, kas ārstējas slimnīcā, kā arī viņu māmiņas varēja izbaudīt patīkamo svētku atmosfēru.

Jau pirms svētku sākšanās Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas onkoloģijas un neiroloģijas un neiroķirurģijas telpās bija manāma rosība. Labdaru Fonda Labdaris.lv pārstāvji bija ieradušies vairākas stundas agrāk, lai visu sagatavotu. Pamanot pirmās dekorācijas un citas vizuālās pārmaiņas nodaļā, bērni sāka izrādīt interesi par notiekošo un nāca iepazīties ar pasākuma organizatoriem, viesiem un māksliniekiem.

2011. gada 8.aprīlī plkst.14.00 Rīgas Krievu vidusskolā norisināsies konkurss „SCHOOL BEAUTY-2011”.

Šajā gadā tas būs plašāka mēroga kā līdz šim, jo tajā piedalīsies 9.-12. klašu skolēni no vairākām skolām.

Konkursa mērķis: radīt pozitīvas un draudzīgas attiecības starp skolēniem, atklāt viņu talantus. No katras skolas var piedalīties 1 – 2 pāri (zēns un meitene).

1 lapa no 2

Sīkdatnes palīdz mums uzlabot jūsu lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Piekrītu