Patversmes iela 30, k.3, Rīga, LV-1005
+371 673-914-47, riman@inbox.lv

Intervija ar skolas direktori

Profesionālā vidusskola Riman ir licencēta un akreditēta izglītības iestāde, kas veiksmīgi darbojas jau 25 gadus. 1991. gadā dibinātais mācību centrs tagad ir viena no populārākajām profesionālajām mācību iestādēm Latvijā.

Izglītības programmas tiek realizētas profesionālu, augsti kvalificētu un pieredzējušu  skolotāju un arodskolotāju vadībā. Riman piedāvā iegūt izglītību gan latviešu, gan krievu valodās.

Mācību ilgums no 1 līdz 4 gadiem.

Vai izvēlies profesiju? Tad mūsu piedāvājums ir domāts Jums!

Profesionālajai vidusskolai „ Riman” ( līdz 2011.gada martam- Mācību centrs „ Riman” ) šogad paliks 25 gadi. Šajā laika posmā jau vairāki tūkstoši jauno cilvēku ir absolvējuši privāto mācību iestādi un  ieguvuši profesiju ēdināšanas, viesnīcu un restorānu pakalpojumu specialitātēs, frizieru un vizāžistu sfērā, datoru tehnoloģijas un automobiļu remonta un diagnostikas sfērā.

Profesionālajā vidusskolā „Riman” var apgūt mūsdienas aktuālās profesijas, kuras ir pieprasītas ne tikai Latvijā, bet arī citās Eiropas valstīs. Skolā profesionālo izglītību var iegūt 9. un 12. klašu absolventi, kā arī tie, kuriem jau ir dzīves un profesionālā pieredze, un tie, kuri ir nolēmuši mainīt profesiju, vai apgūt vēl kādas jaunas kompetences.

9. klašu absolventiem piedāvājam apgūt šādas profesijas:

  • pavārs, frizieris. Mācību ilgums- 3 gadi. Pēc  profesionālas un vispārizglītojošās mācību programmas apgūšanas PVS „ Riman” absolvents saņem atestātu par arodizglītību.
  • autoelektriķis, datorsistēmu tehniķis. Mācību ilgums - 4 gadi. Pēc profesionālās vidējās izglītības programmas beigšanas  PVS „Riman” absolvents saņem  diplomu par profesionālo vidējo izglītību.

Vidusskolu absolventiem un visiem tiem, kuri grib mainīt profesiju vai apgūt jaunas kompetences piedāvājam apmācību šādās profesijās: pavārs, ēdināšanas pakalpojumu speciālists, restorānu servisa speciālists, viesnīcu pakalpojumu speciālists,  frizieris, vizāžists,  autoelektriķis, datorsistēmu tehniķis. Mācību ilgums ir 1 vai 1,5 gads.

Mācību laikā visiem studentiem tik nodrošināta prakses vieta izvēlētajā specialitātē, kura pēc mācību beigšanas varētu kļūt par pastāvīga darba vietu.

Jaunums! Papildus iespējas!

Piedāvājam:

  • 10, 11, 12 skolēniem paralēli mācībām savā skolā var apgūt  profesionālās izglītības programmu : pavārs, frizieris, vizāžists, datorsistēmu tehnoloģijas vai automobiļu remonts un diagnostika.
  • citu valsts pilsoņiem, kuri plāno mācīties "Riman” skolā, palīdzam noformēt mācību vīzu (ar tiesībām strādāt 20 stundas nedēļā), kā arī konsultējam apmešanas vietas izvēlē.

Konsultācijas skolēniem un viņu vecākiem, dokumentu pieņemšana notiek darba dienās no 10:00 līdz 16:00, sestdienās – no 10:00 līdz 14:00.

„Riman” skola atrodas : Rīgā, Patversmes ielā 30,korpuss 3 (ar 3. trolejbusu vai 49., 11., 24., autobusu  līdz pieturai „Ozolaine” vai ar elektrovilcienu- stacija „ Sarkandaugava”). Tālrunis:.67391447; 67387191; 67387190

Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.
Ok