Patversmes iela 30, k.3, Rīga, LV-1005
+371 673-914-47, riman@inbox.lv

Bebru pagasta “Papardēs”, ēkas trešajā stāvā, atvērta frizētava. Tā darbojas četras reizes nedēļā.

Frizētavas īpašniece ir bebrēniete Inese Švāgere. Savulaik arī viņas māte Silvija Šeleste strādāja šajā arodā. Inesei šis darbs patika, un, lai kļūtu par frizieri, viņa vairākus gadus apguva iemaņas mācību centrā “Riman”. Pēc diploma iegūšanas jaunā sieviete strādāja vairākās frizētavās Rīgā, arī Koknesē un Bebros. Taču pavisam nesen, beidzoties bērna kopšanas atvaļinājumam, nolēma sākt savu biznesu. Sākumā uz darbošanos Bebros viņa raudzījusies skeptiski, bet nu ar paveikto ir apmierināta. Inese Bebru pagasta “Papardēs” nomā telpas, kur apmeklētājus, gan sievietes, gan vīriešus, pieņem ik pārdienas.

Lai gan Bebros jau ir frizētava, Inesi tas nebaida. Viņasprāt, konkurence ir pat vēlama. Friziere uzsver — katram speciālistam vienmēr būs savs klientu loks, un viņa par apmeklētāju trūkumu nesūkstās — nāk gan iepriekšējie, gan jauni klienti.

Vaicāta, vai atšķiras rīdzinieku un lauku cilvēku gaume, viņa teic, ka laukos ļaudis ir vienkāršāki, ne tik izvēlīgi, tāpēc strādāt ir patīkamāk. Taču viņi esot diezgan konservatīvi un nelabprāt piekrītot kardinālām pārmaiņām. Šobrīd daudzi izvēlas dažādu veidu karē griezumus, bet savulaik tik iecienītos ilgviļņus iecienījušas vien kundzes gados. Inese piebilst: sievietes plāno laiku, tāpēc piesakās iepriekš, bet vīrieši izvēlas doties pie frizieres spontāni.

Sarmīte Drapāne, staburags.lv

Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.
Ok