Atsauksme no Indijas

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Šī ir lieliska skola, kurā mācīties! Neticat mums?

Izlasi mūsu studentes viedokli par RIMAN:

Shiney Masuk Chauhan no Indijas

Studente vienā no mūsu ārvalstu studentu programmām “Eiropas virtuve”

“Sveiki, mans vārds ir Shiney Masuk Chauhan, un es esmu no Indijas.

Es esmu Latvijā, Rīgā jau 3 gadus, un, tā kā esmu indiete, es mīlu ēst gatavošanu un esmu liela kārumniece, tāpēc es meklēju iespējas, kursus, kā sevi attīstīt šajā jomā. Es uzzināju par RIMAN privāto profesionālo vidusskolu, un pēc tās apmeklēšanas secināju, ka viņu piedāvātais kurss ir patiešām labs, turklāt atmosfēra un šeit esošie cilvēki ir tik laipni!

Iestājos šajā skolā, programmā “Eiropas virtuve”, un manas cerības atbilda realitātei! Es uzzināju daudz jauna, arī to, kā pagatavot dažādus latviešu ēdienus.

Mācību process ir pavisam vienkāršs un pārdomāts – mēs sākam no pamatiem un pēc teorētisko nodarbību apguves, uzreiz apgūstam arī praktisko pusi. Mēs iemācāmies visu – higiēnas un sanitārās prasības, kā arī dažādu ēdienu pagatavošanas, pasniegšanas un noformēšanas procesus. Apgūstam pat tādas detaļas kā īstās cenas izvēle atbilstoši pagatavotajai maltītei. Studenti iziet cauri visam procesam – no pamatiem līdz pat grandiozajam rezultātam.

Renāte Ovono, viena no profesorēm, ir patiesi draudzīga, un mēs visi ar prieku apmeklējam viņas nodarbības. Renāte palīdz ne tikai nodarbībās un praktiskās ēst gatavošanas stundās, bet arī palīdz un atbalsta mūs vispārīgos dzīves jautājumos!

Kopumā mana pieredze līdz šim, studējot šeit, ir bijusi lieliska un pat jautra! RIMAN ir patiešām laba skola, un es varu jums apsolīt – kad apmeklēsit šo vietu, esmu pārliecināta, ka jums šeit patiks, tāpat kā man!”