Konditors

Profesionālās izglītības programmas mērķis:

Izglītības procesa rezultātā sagatavot kvalificētu konditoru, kurš spēj novērtēt konditorejas pārtikas produktu kvalitāti, veikt to pirmapstrādi, prot izvēlēties un sagatavot izejvielas, prot pagatavot dažāda veida mīklas, pildījumus, apdares pusfabrikātus un izstrādājumus plašā sortimentā un noformēt tos; spēj atbildēt par sava darba kvalitāti vadības un kontroles nodrošināšanā; prot strādāt ar konditorejas uzņēmuma aprīkojumu, ievērojot higiēnas un darba aizsardzības noteikumus, un uzņemties atbildību par sava darba kvalitāti.

Izglītības programmā iekļauts:

Izglītības programmas ietvaros izglītojamie apgūst miltu un konditorejas izstrādājumu gatavošanas tehnoloģiju, pārtikas preču zinības, sanitāriju un higiēnu, ēdināšanas uzņēmuma darba organizāciju, iekārtas, kalkulāciju u.c. mācību priekšmetus.

Praktiskās iemaņas izglītojamie apgūst skolas mācību laboratorijā un gūst praktiskā darba iemaņas, strādājot praksē pilsētas restorānos, kafejnīcās, konditorejās.

konditora palīgs

Mācības

Mācības 1 reizi nedēļā sestdienās no 10:00 – 15:00

2.kval.līm

kvalifikācijas līmenis

2 gadi

mācību ilgums

90 /mēn

mācību maksa mēnesī

10

dokumentu iesniegšana

Kā pieteikties?

Tu vari pieteikties mācību programmai elektroniski mājas lapā, nosūtot nepieciešamos dokumentus elektroniskā formātā. Lai mēs varētu tevi uzņemt, tev būs jāuzrāda dokumentu oriģināli. Tu vari pieteikties mācībām arī klātienē, izziņotajos pieņemšanas laikos. 

Mācību maksa gadā ir 900 €, kurss kopā 1800 €. Pirmais maksājums jāveic līdz mācību gada sākumam.