Konditors

Ēdināšanas pakalpojumi.

Konditors – ēdināšanas pakalpojumu nozares darbinieks, kurš spēj sagatavot izejvielas, pagatavot dažādas mīklas, pildījumus, apdares pusfabrikātus; gatavot un noformēt plašā sortimenta un dažādas sarežģītības pakāpes konditorejas izstrādājumus.

Profesionālās izglītības programmas mērķis:

Izglītības procesa rezultātā sagatavot kvalificētu konditoru, kurš spēj novērtēt konditorejas pārtikas produktu kvalitāti, veikt to pirmapstrādi, prot izvēlēties un sagatavot izejvielas, prot pagatavot dažāda veida mīklas, pildījumus, apdares pusfabrikātus un izstrādājumus plašā sortimentā un noformēt tos; spēj atbildēt par sava darba kvalitāti vadības un kontroles nodrošināšanā; prot strādāt ar konditorejas uzņēmuma aprīkojumu, ievērojot higiēnas un darba aizsardzības noteikumus, un uzņemties atbildību par sava darba kvalitāti.

Izglītības programmā iekļauts:

Izglītības programmas ietvaros izglītojamie apgūst miltu un konditorejas izstrādājumu gatavošanas tehnoloģiju, pārtikas preču zinības, sanitāriju un higiēnu, ēdināšanas uzņēmuma darba organizāciju, iekārtas, kalkulāciju u.c. mācību priekšmetus.

Praktiskās iemaņas izglītojamie apgūst skolas mācību laboratorijā un gūst praktiskā darba iemaņas, strādājot praksē pilsētas restorānos, kafejnīcās, konditorejās.

 

Mācības

Mācības 2 reizes nedēļā no 17.00-20.00) *  

*Šī ir informatīva rakstura informācija un mācību laiki var mainīties.

2.kval.līm

kvalifikācijas līmenis

6 mēn

mācību ilgums

130 /mēn

mācību maksa mēnesī

10 Eur

dokumentu iesniegšana

Nosacījumi

Tev jābūt pabeigtai vidējai izgītībai.

Kā pieteikties?

Tu vari pieteikties mācību programmai elektroniski mājas lapā, nosūtot nepieciešamos dokumentus elektroniskā formātā. Lai mēs varētu tevi uzņemt, tev būs jāuzrāda dokumentu oriģināli. Tu vari pieteikties mācībām arī klātienē, izziņotajos pieņemšanas laikos. 

Mācību maksa gadā ir 780 €.  Pirmais maksājums jāveic līdz mācību gada sākumam.

Citas vakara studiju programmas: